Pepřenka čtyřhlavňová perkusní, pol. 19. století
Svazek čtyř hlavní s hladkým vývrtem, ručně otočných, středový kohout, zámková deska a lučík zdobeny ornamentální rytinou, dva pistony poškozeny, ráže 9 mm (všechny hlavně) délka 22 cm (Do)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |